Poznański Koncert Noworoczny
2017-01-10 16:40

Grazyna Brodzińska , Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat oraz wiele gwiazd wraz z Orkiestrą Collegium F pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego w Sali Ziemi na Poznańskich Koncertach Noworocznych.

W Poznańskim Koncercie Noworocznym jak zwykle mnóstwo niespodzianek, okraszonych wyjątkowymi doznaniami muzycznymi i wokalnymi. Wybierzemy się z Państwem w romantyczną podróż do czasów Straussów, wielkich bali, walca i przyjęć na tysiące osób.
Tegoroczni soliści zapewnią jak zwykle, mnóstwo emocji a symfoniczne wykonania największych przebojów zachwycą niejednego melomana.
Na scenie pojawią się między innymi: Michał Szpak, Paulaa, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, Malwina Kusior oraz Nina Wolińska - młoda i niezwykle utalentowana poznanianka. Jak co roku, orkiestrę symfoniczną Collegium F poprowadzi prof. Marcin Sompoliński.
Poznański Koncert Noworoczny 2017 poprowadzą Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat.
Scenariusz i reżyseria: Jacek Lisewski
Występują:  Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Michał Szpak, Paulaa, Orkiestra Collegium F, Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, Malwina Kusior.

Sala Ziemi 14.01 godz. 17:00 i 20:00

 


Powrót